Filosofie klubu

Taneční páry TK Admira se zúčastňují tanečních soutěží po celé ČR i v zahraničí (Německo, Rakousko, Polsko, Slovensko, Slovinsko, Rumunsko, Maďarsko, Litva, Ukrajina…) a mají zastoupení ve všech věkových skupinách a výkonnostních kategoriích.

Členové klubu se věnují jak standardním, tak i latinskoamerickým tancům, jsou rozděleni do sekcí sportovní tanec, hobby a taneční přípravka. 

TK Admira pořádá od r. 1999 společně se Statutárním městem Kladno a s Českým svazem tanečního sportu 3x v roce již tradiční taneční soutěže pro dětské, juniorské a dospělé taneční páry z celé ČR, akce se konají ve Sportovní hale Kladno a v Kině Sokol Kladno. Od roku 2006 pořádá také každoročně stejný typ taneční soutěže ve spolupráci s Městem Nové Strašecí v NKC Nové Strašecí. 

Veřejnosti se páry TK Admira představují během celého roku na různých sportovních, kulturních a společenských akcích, kde prezentují svá taneční vystoupení (Ples města Kladna, Dny města Kladna, Dny indické kultury v Kladně, maturitní plesy, Reprezentační ples obce a muzea Lány, Reprezentační ples města Nové Strašecí, Ples Českých lupkových závodů Nové Strašecí, Ples TK Admira, Akademie TK Admira, Ples sboru dobrovolných hasičů Křivoklát, reprezentační plesy okolních měst a obcí)…