Taneční obuv a doplňky

Nabízíme Vám kvalitní taneční obuv značky JF Dance pro standardní i latinskoamerické tance. Obuv je určena nejen sportovním tanečním párům, ale i účastníkům tanečních kurzů nebo plesů, protože v dobré taneční obuvi si z parketu odnesete úplně jiný taneční zážitek než v obyčejných společenských botách.

V taneční obuvi JF Dance tančí i přední soutěžní páry, např. vicemistři Evropy a několikanásobní Mistři ČR ve standardních a v 10 tancích David Odstrčil s Tarou Bohak.

Pro informace o nákupu taneční obuvi, nebo pokud budete potřebovat pomoc s výběrem, kontaktujte Mgr. Majku Skorkovskou na telefonu 774 340 627.

Dámská taneční obuv

V dámské taneční obuvi máme širokou nabídku standardních i latinskoamerických bot. Na designu obuvi se podílely úspěšné tanečnice, které v botách samy nadále tančí. Kromě běžných dámských bot máme i tréninkovou obuv nebo dívčí boty s nízkým podpatkem.

Pánská taneční obuv

Pánskou nabídku taneční obuvi tvoří boty na standardní i na latinskoamerické tance v mnoha provedeních. Na výběr je podrážka v celku nebo dělená. Obuv kožená, látková i lakovky. Na návrhu obuvi spolupracovali výborní tanečníci, jako David Odstrčil nebo Jan Tománek.

Tréninková obuv

Velmi lehká pánská i dámská tréninková obuv. Síťovaný prodyšný svršek umožňuje dobré odvětrání nohou, dělená podrážka dává botě maximální flexibilitu, ale i dostatečné pohodlí.

Doplňky

K taneční obuvi samozřejmě dodáváme nezbytné doplňky a přípravky k údržbě, pro Vaši maximální spokojenost…