Členové klubu

Členové tanečního sportovního klubu Admira jsou podle tanečního zaměření rozděleni do několika sekcí:

Sportovní párový tanec

Páry se věnují sportovnímu tanci (latinskoamerickým a standardním tancům) v kategoriích děti, junioři, mládež a dospělí.

Taneční páry – mládež, dospělí

Třída STT / LAT
Ondřej Adam – Filounková Petra A / M
Batala Martin – Svobodová Veronika B / A
Požár Jaroslav – Štědrá Anna                                                         B / B
Melichna Matěj – Vojnarová Helena E / E

Taneční páry – děti, junioři, mládež

Třída STT / LAT
??? – Forejtová Štěpánka B / B
Welsch Václav – Štědrá Lucie B / C
Barbuš Marek – Kuncová Simona C / B
Oros Roman – Šimůnková Veronika E / E
Nechyba Jan – Ziková Aneta E / E

Synchrodance

Dvořáková Kateřina – Tancošová Ema soutěžní
Dvořáková Klára – Svobodová Pavla soutěžní
Horáková Kateřina – Kotulanová Tereza soutěžní
Pařezová Kristýna – Sedláčková Lucie soutěžní
Voborová Justýna – Korpová Barbora hobby
Šimůnková Barbora – Melenová Barbora hobby
Citoríková Adéla + Jelínková Nela                hobby
Krausová Karolína – Mejstříková Terezie hobby
Stehlíková Nela – Tiefová Karolína hobby
Tancošová Julie – Bešťáková Jessica hobby

Taneční přípravka

Sekce věkové kategorie děti/junioři, jejíž činnost je zaměřena na nácvik základních tanečních prvků, rytmizačních cvičení, pohybových průprav a společné choreografie.

Horáková Viktorie
Kostečková Ella

Hobbydance

Dospělé páry, které se věnují sportovnímu tanci volnější formou. 

Grabmuller Petr – Grabmullerová Lenka pokročilí
Rys Ondřej – Rysová Kristýna pokročilí
Harigel Petr – Babuková Ludmila pokročilí
Hruška Petr – Hrušková Kateřina pokročilí
Šíma Marek – Šímová Tereza pokročilí
Vališ Ondřej – Holečková Eva pokročilí
Matoušek Jiří – Pospíšilová Lucie mírně pokročilí
Mareš Kamil – Budínová Edita mírně pokročilí
Frajman Jiří – Frajmanová Květa mírně pokročilí
Pec Zdeněk – Tomsová Jindřiška mírně pokročilí
Javanský Lukáš – Palasová Lucie mírně pokročilí
Sitchuk Anton – Jaskovská Alice mírně pokročilí
Matějček Jaroslav – Maříková Veronika začátečníci
Karkoš Martin – Korkošová Monika začátečníci
Tešný Jan – Strunina Svitlana začátečníci
Chmel Lukáš – Tintěrová Markéta začátečníci
Nový Miloš – Nová Václava začátečníci
Visinger Arnošt – Forejtová Jaroslava začátečníci

Latinodance pro ženy

Skupinová výuka žen, které se věnující nácviku latinskoamerických tanců pod vedením lektorky.