Letní taneční soustředění 2018

Letní taneční soustředění 2018 pořádané Tanečním klubem Admira jsou v délce jednoho týdne.  Program soustředění je opravdu bohatý nejen taneční aktivitou, ale i dalšími doprovodnými programy. Jako lektoři budou na všech turnusech přítomni Marek Poláček + Elena Nováková + další vybraní lektoři Tanečního klubu.

Vzhledem k velkému zájmu a omezené kapacitě doporučujeme přihlásit se co nejdříve. Počet míst je omezen, rozhoduje datum Vašeho přihlášení a zaplacení zálohy.​

K přihlášení na Taneční soustředění  jsou vypsány tyto turnusy:

Taneční soustředění 1. turnus – 30. 6. – 7. 7. 2018

  • termín: 30.6.2018 – 7.7.2018
  • cena: 4 800,- Kč
  • místo pobytu: Stradonice
  • lektoři: Marek Poláček + Elena Nováková + vybraní lektoři Tanečního klubu
  • pokročilost: úplní začátečníci, začátečníci, mírně pokročilí

1. turnus je přednostně určen pro taneční kurzy ZŠ Komenda-mladší, ZŠ Komenda-starší, ZŠ Gen. Klapálka, 28. ZŠ Plzeň, přípravka KD JAS a soutěžních skupin Black Stars a Big Rebels. Volnou kapacitu mohou doplnit další tanečníci a tanečnice, klidně i úplní začátečníci.

Detail

Taneční soustředění 2. turnus – 7. 7. – 14. 7. 2018

  • termín: 7.7.2018 – 14.7.2018
  • cena: 4 800,- Kč
  • místo pobytu: Stradonice
  • lektoři: Marek Poláček + Elena Nováková + vybraní lektoři Tanečního klubu
  • pokročilost: středně pokročilí, pokročilí

2. turnus je přednostně určen pro sportovní klub, soutěžní skupinu Black Diamonds a taneční skupinu Spice Girls. Volnou kapacitu kurzu mohou doplnit tanečníci a tanečnice od úrovně pokročilý.

Detail

Pro koho je soustředění určeno?

Soustředění jsou určena pro sólové tanečníky a tanečnice od 6 let – výuka probíhá sólově, ne v páru – (s vyjímkou soutěžního sportovní klubu a přípravky). Je určeno pro členy i nečleny Tanečního klubu, protože právě soustředění může být skvělým startem pro mladého tanečníka či tanečnici! Na soustředění jsou tanečníci rozděleni do odpovídajících skupin.

Taneční program

Program soustředění je koncipován do dopoledního a odpoledního tanečního bloku v časové dotaci 90 až 120 minut. Taneční program se zaměřuje na sportovní společenské tance, latinsko-americké a standardní, nové variace, choreografie, technickou průpravu, správné nášlapy, směrování a celkové zdokonalení pohybu se stálým důrazem na správné držení těla. Taneční bloky zahrnují nejen tanec, ale i fyzickou přípravu včetně cíleného posílení a důležitého protažení těla tanečníků.

Doprovodný program

V době, kdy se netančí, jsou pro naše tanečníky připraveny různé kolektivní společenské a sportovní hry, soutěže, koupání, výlety a procházky do blízkého okolí, stezky odvahy, maškarní diskotéka s volbou nejkrásnější masky, večerní opékání buřtů a zpěv při kytaře, hry na venkovním hřišti, kreslení a malování, stolní hry a další nápadité akce tak, aby byl program vždy zajímavý a hlavně pestrý. K tomuto patří i večerní program, který také spočívá v různých tanečních i netanečních hrách či v soutěžích týmů. Taneční soutěže i jiné doprovodné soutěže a hry jsou po celý týden hodnoceny a na závěru soustředění spolu s dalšími akcemi vyhodnoceny a odměněny:-).

Lektoři, vychovatelé, zdravotník

Taneční soustředění je vždy podloženo týmem vynikajících lektorů, zkušených a kreativních vychovatelů a odborným zdravotníkem.

Ubytování, stravování a pitný režim

Tento rok budeme ubytováni v penzionu Klamovka ve Stradonicích. K dispozici pro naše tanečníky je zde taneční sál, herna, taneční hala a venkovní hřiště. Účastníci budou ubytováni v prostorných, převážně čtyřlůžkových pokojích. Stravování na soustředění je formou plné penze, přístup k pití je celodenní.

Pravidla a podmínky účasti na tanečním soustředění TK Admira naleznete ZDE.

Těšíme se na všechny malé i velké tanečníky!
Váš Taneční klub