Letní pohár města Kladna 2018

Námi pořádané taneční soutěže v neděli 3.6. se zúčastnilo cca 300 tanečních párů z celé ČR!!! Příští akce bude v neděli 11.11.2018, přijďte se podívat…:)))

Pololetní malá taneční akademie – pobočka Plzeň

Pololetní akademie plzeňské pobočky TK Admira se bude konat v KD Jas v Plzni v sobotu 10.2. v čase 15.00 – 17.00 hod, vstupné je zdarma. Divaci budou moci shlédnout taneční vystoupení soutěžních i hobby párů pobočky Plzeň, hostujících párů z ostatních poboček a dětí z přípravek ZŠ. Hostem tanečního odpoledne bude vítěz TV soutěže Stardance a finalista MČR v latinskoamerických tancích Marek Dědík. 

Pololetní malá taneční akademie – pobočka Kladno

V pátek 9.10. se v Kladenském divadélku bude konat pololetní Akademie TK Admira, čas akce 18.00 – 20.00 hod. Svými vystoupeními a tanečními ukázkami se zde prezentují děti z přípravky TK Admira, z tanečního kroužku Admiráček MŠ Libušín, z tanečního kroužku Admiráček ZŠ Vinařice, dále dívčí dvojice synchro-dance, dětské, juniorské, mládežnické a dospělé páry z kladenské pobočky TK Admira i hostující páry z ostatních poboček. Akce je pro veřejnost a vstupné je zdarma.